سوالات متداول

آیا می‌توانم بدون ثبت‌نام یا داشتن حساب کاربری سفارش خود را ثبت کنم؟

بله برای ثبت سفارش اجباری برای ثبت نام در سایت نیست اما برای پیگیری های بعدی و همچنین مشاهده اطلاعیه ها و تخفیفات، پیشنهاد ما به شما ثبت نام در سایت است.

چگونه می‌توانم سفارش ثبت کنم؟

برای خرید از گالری پرگاس، کالای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید، سپس برای تکمیل سفارش، اطلاعات گیرنده سفارش و آدرس خود را وارد‌نمایید، پس از انتخاب روش و زمان ارسال، نحوه پرداخت خود را انتخاب نمایید و سفارش خود را تکمیل کنید.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

بله در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت‌نمایید، توجه داشته باشید سفارش‌هایی که در ساعات و روز‌های غیر‌کاری ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بعدی بر اساس الویت مورد پردازش قرار می‌گیرند.

آیا امکان تغییر سفارش پس از نهایی‌کردن سفارش وجود دارد؟

خیر، پس از ثبت نهایی سفارش امکان هیچ‌گونه تغییر در سفارش وجود نخواهد داشت.

آیا می‌توانم مبلغ سفارش خود را به صورت پرداخت در محل تسویه کنم؟

در حال حاضر این امکان فقط برای کاربران شهر تهران امکان‌پذیر می‌باشد و در هنگام تحویل کالا می‌توانند مبلغ سفارش را به صورت نقد یا به صورت کارت به کارت در زمان تحویل تسویه نمایند.

پس از ثبت سفارش چقدر طول می‌کشد تا سفارش به دست من برسد؟

اگر در تهران هستید در صورت انتخاب روش ارسال با پیک، بسته به زمان تحویل انتخابی شما، می توانید سفارش خود را تحویل بگیرید و در صورت انتخاب روش ارسال پستی، سفارش شما ۱ تا ۳ روز کاری بعد از تحویل سفارش به پست، به دست شما می رسد.

ارسال سفارش سایر شهرها فقط از طریق پست پیشتاز صورت می گیرد که معمولا سفارش شما طی ۲ تا ۶ روز کاری پس از تحویل سفارش به پست، به دست شما می رسد

آیا امکان تحویل حضوری وجود دارد؟

خیر، گالری پرگاس یک فروشگاه اینترنتی می‌باشد و امکان تحویل حضوری به هیچ عنوان وجود‌ ندارد.

هزینه ارسال سفارش چقدر است؟

هزینه ارسال پیک سفارش‌های شهر تهران ۲۰۰۰۰ تومان و هزینه ارسال پستی به سراسر کشور ۱۰۰۰۰ تومان می‌باشد.