همکاری در فروش مجموعه پرگاس

بدون نیاز به سرمایه‌گذاری، با پرگاس در منزل، کسب درآمد کنید

مجموعه پرگاس در راستای حمایت از کسب و کارهای خانگی، بخشی با عنوان همکاری در فروش را به گروه خود اضافه کرده که شما می توانید بدون نیاز به سرمایه، کسب‌و‌کار خود را از طریق شبکه های اجتماعی آغاز کرده و گسترش دهید.

در اولین گام در سایت پرگاس عضو شده و یا اگر قبلا عضو شده اید با نام کاربری خود در سایت وارد شوید و سپس، فرم درخواست همکاری در فروش (در انتهای همین صفحه)را تکمیل نمایید. پس از تکمیل فرم، درخواست شما توسط واحد همکاران پرگاس بررسی و نتیجه به شما اطلاع رسانی می‌گردد.

بعد از تایید همکاری اجناس موجود در سایت پرگاس را در شبکه اجتماعی خود بارگذاری و سفارشات ثبت شده مشتریان خود را، در سایت پرگاس با درصد تخفیف مختص حساب کاربریتان وارد کنید، سپس در بخش آدرس گیرنده، آدرس مشتری خود را وارد کنید، پس از تکمیل سفارش و پرداخت مبلغ آن، سفارش ثبت میگردد و توسط ما برای مشتری مستقیما ارسال خواهد شد و هیچ نامی از مجموعه پرگاس نخواهد بود.

همکاران محترم می توانند محصولات را با قیمت بیشتری نسبت به مجموعه پرگاس به مشتریان خود بفروشند و محدودیتی از این بابت وجود ندارد، اما به هیچ عنوان مجاز به فروش اجناس پایین تر از قیمت عادی مجموعه پرگاس نمی باشند.

فرم همکاری در فروش