چگونه آرایش فانتزی شیک و جذابی داشته باشیم؟

واکس مو رنگی پرگاس

آرایش فانتزی را باید شیوه‌ای مدرن و امروزی برای ایجاد تغییر در چهره و به‌روز شدن روش های آرایش دانست. نقطه مقابل آرایش کلاسیک که نسل جدید را در همه جای دنیا به‌شدت مجذوب خود نموده و تفاوت و تمایز جدی در ذائقه عمومی نسبت به اجزای این کار ایجاد نموده است.

در نوشتار زیر ضمن معرفی این شیوه نوین آرایش، درباره آن با هم گفتگو می‌کنیم.

با ما همراه باشید.

آرایش فانتزی: از تغییر تا جذابیت!

آراستگی و ایجاد تغییر در ظاهر با شیوه‌های مدرن و روز آرایشی دنیا امروزه به بخش جدانشدنی از استایل شیک‌پوشی افراد تبدیل شده است. همزمان با سرعت گرفتن ارتباطات جهانی از طریق اینترنت، دسترسی افراد به الگوهای جدید برای انجام این کار را آسان‌تر نموده است. به این ترتیب این روزها در همه جای دنیا شاهد نمونه‌های موفقی از آرایش‌های فانتزی به اشکال و شیوه‌های مختلف هستیم که از چشم‌ و گونه‌ تا رنگ‌ موهای متنوع و انواع واکس مو و امثال آن را شامل می‌شود.

 

با توجه به وجود عوامل جدید در این آرایش‌ها از متریال مصرفی تا طراحی و اجرای آنها، نوآوری و ابداع همواره بخشی از این آرایش‌ها بوده و دلیل محکمی برای گرایش بیشتر جوان‌ها به مدل‌های فانتزی محسوب می‌شود. گرچه در عمل، این شیوه سایر سنین را نیز جذب نموده و استفاده از آن بین عموم جذابیت دارد. موضوعی که به ترند شدن آرایش‌های فانتزی در سال‌های اخیر منجر شده است.

در ادامه مطلب به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

با ما همراه بمانید.

آرایش فانتزی: از ظهور تا ترند شدن!

هنوز مدت زیادی از زمانی نمی‌گذرد که گروهی با انجام آرایش‌های خاص و متمایز سایرین را شگفت‌زده کردند و با درآمیختن مد و تنوع زیبایی را به اشکال جدید و با نام آرایش‌های فانتزی به نمایش درآوردند. در آن زمان شیوه‌های آرایش کلاسیک در محدوده رنگ‌های تعریف شده برای مو، رژ لب و رژ گونه و سایر اجزای آرایشی تعریف می‌شد.

اما با ظهور روش نوین آرایش و لوازم آن در دنیا، شیوه‌ها و ملزومات قدیمی تا حدودی جای خود را به شیوه و متریال فانتزی داده و دنیای مد و زیبایی شاهد چهره‌هایی با آرایش‌های مدرن و متفاوت شد.

شاید در آن زمان کمتر کسی می‌توانست تصور کند که این موج جدید در سال‌های آینده تا این حد فراگیر شده و علاقمندان زیادی را به خود جذب نماید. تا جایی که امروزه این نوع آرایش ترند شده و همه جا به‌چشم می‌خورد. انواع آرایش فانتزی امروزه نه‌تنها جوانان پیرو مد و خوش‌پوشان، که سایرین را نیز نسبت به کاربرد این شیوه و استفاده از انواع لوازم آرایشی فانتزی مشتاق‌تر نموده است.

اما این نوع آرایش شامل چه بخش‌هایی است؟ و در اجرای آن از چه مواد و لوازمی کمک گرفته می‌شود؟

با ما در ادامه متن همراه شوید تا به این موضوع بپردازیم؟

 

آرایش فانتزی پرگاس

 

انواع آرایش فانتزی

یکی از مزیت‌های آرایش‌های فانتزی را قطعا می‌توان تنوع و گستردگی آنها دانست. موضوعی که نه‌تنها اجزای چهره از چشم و ابرو و گونه و بینی را در بر می‌گیرد، بلکه تا حد زیادی نیز بر روی انواع مدل‌های میکاپ و نیز شینیون و آرایش موها اعمال می‌شود.

در این مجموعه، برای هر یک از این اجزاء نیز شیوه‌های مختلفی جهت انجام آرایش وجود دارد که سلیقه‌های مختلف را راضی می‌کند.

برای مثال اگر در گذشته آرایش چشم‌ها تنها از چند نوع محدود خط چشم با رنگ‌های مشخص استفاده می‌شد، امروزه و در آرایش فانتزی، به‌تعداد فراوان و نامحدود روش و طرح برای این کار وجود داشته و مرتبا نیز بر تعداد آنها اضافه می‌شود.

از تفاوت‌های مهم و کلیدی در این روش نیز همین است که طراحی قوی و در عین حال متنوع آن و نیز کاربرد رنگ‌های قوی و جسورانه در آن ممنوع نیست!

در این بخش به معرفی بعضی قسمت‌های آرایش فانتزی و متریال مصرفی در آن می‌پردازیم.

خط چشم رنگی: زیبایی متفاوت چشم‌ها!

چشم‌ها را می‌توان به‌جرات موثرترین بخش چهره و فاکتور تاثیرگذار جذابیت به‌ویژه در خانم‌ها نامید. از فرم چشم تا درخشش آن هر یک به‌نوعی در این مورد موثرند.

کشیدن خط چشم از گذشته‌های دور بخش ثابتی از آرایش چشم‌ها بوده و شواهد آن را حتی در آرایش‌های باستانی مصر نیز می‌توان مشاهده کرد.

امروزه و در شیوه نوین آرایش فانتزی، استفاده از خط چشم رنگی فرصت تازه‌ای برای آرایش شیک و جذاب فراهم آورده تا زیباترین‌ها را با تنوع بالا به دوستداران این شیوه تقدیم کند.

با ریمل رنگی زیبایی چشمانتان را کامل کنید!

ریمل به‌دلیل حجیم، بلند و پررنگ‌تر کردن مژه‌ها نقش مهمی در زیبایی چشم‌ها ایفا کرده و مورد علاقه شدید خانم‌هاست. این روزها و با وجود انواع ریمل رنگی تاثیر این مورد باز هم بیشتر شده و انواع ریمل نقش باز هم مهم‌تری در جذابیت چشم‌ها ایفا می‌کند.

انواع ریمل رنگی بیشتر برای استفاده از تنوع رنگ یا ست کردن با آرایش‌های فانتزی در سایر بخش‌های چهره استفاده می‌شوند و انتظار چندانی از آنها برای حجیم کردن مژه‌ها نداریم.

اما اگر همزمان به هر دو فاکتور حجم و رنگ مژه‌هایتان اهمیت می‌دهید، می‌توانید ابتدا لایه‌ای از ریمل سیاه و حجم‌دهنده استفاده و پس از خشک شدن کامل آن، از ریمل رنگی استفاده نمایید.

 

ریمل رنگی پرگاس

 

سایه چشم فانتزی و نئونی و کاربردهای آن!

سایه چشم از دیگر فاکتورهای کاربردی در آرایش فانتزی است که این روزها با استقبال خوبی از طرف کاربران روبروست. سبک و مات بودن این نوع سایه و برخورداری آن از پیگمنت‌های بیشتر نیز از دیگر مزایای کاربردی این نوع سایه چشم است.

این نوع سایه به‌خوبی پخش شده و با مصرف مقدار کمی از آن کل پلک پوشش داده می‌شود. به این ترتیب می‌توان سایه چشم نئونی را گزینه‌ای اقتصادی نیز نامید.

قابلیت استفاده به‌شکل مجزا یا ترکیبی و نیز استفاده به‌عنوان خط چشم از دیگر مواردی است که آرایش فانتزی با استفاده از سایه چشم نئونی را به پیشنهادی مناسب برای این کار تبدیل می‌کند.

واکس موی رنگی را بشناسیم!

واکس مو همواره از اصلی‌ترین لوازم آرایشی در آرایش مو بوده و این روزها با وجود واکس‌های رنگی مورد استفاده، آرایش‌های فانتزی در قسمت موها بسیار راحت، جذاب و به‌مراتب شیک‌تر شده است. این نوع واکس رنگی مو به‌ویژه از طرف جوانان و نوجوانان با استقبال بالایی روبروست و در مهمانی‌ها و پارتی‌ها بیش از سایر موارد شاهد آن هستیم.

و در پایان…، رژلب های نئونی

این روزها رژ لب‌های نئونی در تنوع بالای رنگ و با دارا بودن خواص و ویتامین‌های مختلف، به یکی از گزینه‌های پرطرفدار در بازار لوازم آرایش فانتزی تبدیل شده و با اقبال خوبی از طرف خانم‌های اهل مد در سنین مختلف نیز روبروست.

در مجموع و با وجود ملزومات این نوع آرایش و ورود جدی آن به فیلد کاری آرایشگری، انتظار می‌رود این نوع آرایش در سال‌های آینده نیز با کیفیت بیشتری بین عموم رواج یابد.

4 دیدگاه برای “چگونه آرایش فانتزی شیک و جذابی داشته باشیم؟

  1. ستاره ساجد گفته:

    وای آرایش فانتزی واقعا جذابه? منتها حس میکنم من تو انجامش خیلی نابلدم و انگار زیاده روی میکنم زشت میشه 🙁

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.