نحوه آرایش روی چشم های گرد

ریمل حجم دهنده و بلندکننده دیپ رومنس deep romance

۲۴,۷۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۴۹۵,۰۰۰ تومان

کانسیلر پددار آرت اسکین artskin

۸,۲۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۱۶۵,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده ولوم نو VOLUME NOW بیو BeYu

۲۶,۹۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۵۳۹,۰۰۰ تومان

رژگونه ۴ رنگ Sweet BLUSHER دودوگرل DoDo Girl

۷,۹۰۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۱۵۸,۰۰۰ تومان

BB کرم ضد جوش DOREE GOLDEN اکتی پور ACTIPUR نوروا noreva

۶۰,۷۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۱,۲۱۵,۰۰۰ تومان
-%20

سایه مدادی گلیتردار LWP

۱,۴۰۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۲۸,۰۰۰ تومان

کانتور و کانسیلر قلمی دوسر تالامی

۴,۷۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۹۵,۰۰۰ تومان

خط چشم کوزه ای بل BELL

۱۷,۲۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۳۴۵,۰۰۰ تومان

خط چشم ماژیکی آکواریومی طرح گوزن تایلامی TAILAIMEI

۷,۲۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۱۴۵,۰۰۰ تومان

مقدمه

چشم های گرد یک چالش منحصر به فرد در هنگام استفاده از آرایش است. اگر چشم‌های گرد دارید، ممکن است وقتی آرایش می‌کنید، کوچک، افتاده یا فرو رفته به نظر برسند. استفاده از سایه های روشن در گوشه چشم و ایجاد یک بال رو به بالا با خط چشم می تواند چشم های گرد شما را برجسته کند.

انجام پایه اولیه

ابروهای خود را انجام دهید. برای شروع، باید ابروهای خود را آرایش کنید. وقتی چشم‌های گرد دارید، افزودن قوس کمی به ابروهایتان می‌تواند به بزرگ‌تر و مشخص‌تر به نظر رسیدن چشم‌هایتان کمک کند.

 • در صورت لزوم، ابروهای خود را به آرامی به شکل کمانی درآورید. هنگام برداشتن ابروهای خود سعی کنید آنها را صاف کنید و انتهای هر ابرو را زاویه دهید تا شکلی نوک تیز ایجاد کنید.

پرایمر پلک را اضافه کنید. یک لایه پرایمر پلک واقعا می تواند به برجسته شدن رنگ شما کمک کند. یک برس آرایشی را در پرایمر انتخابی خود بمالید. سپس با حرکات دایره ای روی پلک های خود بمالید. در حالی که برس را روی پلک خود می کشید، دایره های ریزی ایجاد کنید. روی کل پلک و همچنین ناحیه بین پلک و ابرو بمالید.

کانسیلر دور چشم خود اضافه کنید. بهتر است تا زمانی که آرایش چشم خود را به پایان نرسانید، از کرم پودر روی صورت خود خودداری کنید. تکه‌هایی از ریمل یا سایه چشم می‌تواند روی صورت شما پخش شود و کرم پودر را آلوده کند. با این حال، استفاده از یک لایه کانسیلر در اطراف چشم مهم است. با این کار، هر ناحیه سایه دار و تغییر رنگ پوشانده می شود.

 • کمی کرم را به دور چشم خود بکشید. سپس، دست‌های خود را بشویید و با استفاده از انگشتان، کرم را با پوست خود مخلوط کنید.
 • اگر ترجیح می دهید از انگشتان خود استفاده نکنید، می توانید از یک پد آرایشی کوچک نیز استفاده کنید تا کرم را با پوست خود ترکیب کنید.

یک سایه خنثی از سایه چشم را روی پلک و استخوان ابروی خود قرار دهید. چشم‌های گرد تمایل دارند تا حدی فرورفته به نظر برسند. افزودن یک سایه چشم خنثی به چشم‌تان می‌تواند با روشن‌تر و شفاف‌تر به‌نظر رسیدن چشم‌هایتان به اصلاح این مشکل کمک کند.

 • یک برس آرایشی بزرگ‌تر و نرم‌تر بردارید و آن را با سایه‌های خنثی آغشته کنید. سایه ای را انتخاب کنید که با رنگ طبیعی پوست شما مطابقت داشته باشد.
 • پلک خود را با سایه با استفاده از حرکت ملایم و گرد بپوشانید. از پلک خود به سمت استخوان ابروی خود ادامه دهید. سایه را تا زیر ابروی خود بزنید.

از هایلایتر روی مجرای اشک و زیر ابروهایتان استفاده کنید. اکنون یک سایه روشن و درخشان می خواهید. چیزی نزدیک به رنگ پوست طبیعی خود اما کمی روشن تر انتخاب کنید. از یک برس سایه چشم گوشه ای برای برجسته کردن مجاری اشک و همچنین زیر ابروهای خود استفاده کنید. این واقعا می تواند در جلوگیری از فرورفتگی در نگاه کمک کند.

 • مجرای اشک شما در گوشه داخلی چشم شما قرار دارد. برس سایه چشم گوشه خود را در برخی از سایه چشم های انتخابی خود بمالید.
 • برس سایه چشم را به پهلو بچرخانید. به آرامی خطی از سایه چشم بکشید که مجرای اشک شما را مشخص می کند. یک خط روی پلک بالا و یک خط روی پلک پایین بکشید. شما می خواهید یک شکل کوچک، چیزی شبیه یک “V” کناری، مجرای اشکی شما را بپوشاند.
 • همچنین باید یک خط نازک از سایه براق زیر ابروی خود بزنید. به سادگی روی یک خط یا سایه چشم انتخابی خود درست زیر هر ابرو بکشید.

ریمل حجم دهنده اسکاندل آیز Scandal Eyes نارنجی لاندن

۱۶,۷۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۳۳۵,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده Big Bold Extreme نارنجی ایزادورا ISADORA

۱۸,۷۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۳۷۵,۰۰۰ تومان

خط چشم ماژیکی هفت رنگ

۶,۷۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۱۳۵,۰۰۰ تومان

BB کرم ضد جوش DOREE GOLDEN اکتی پور ACTIPUR نوروا noreva

۶۰,۷۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۱,۲۱۵,۰۰۰ تومان

خط چشم کوزه ای کربن بلک Carbon Black بل BELL

۱۷,۲۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۳۴۵,۰۰۰ تومان

BB کرم ضد جوش CLAIRE LIGHT اکتی پور ACTIPUR نوروا noreva

۶۰,۷۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۱,۲۱۵,۰۰۰ تومان

مداد چشم مشکی ضد آب اورجینال بل BELL

۹,۷۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۱۹۵,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده EXTRA VOLUME LASH بل BELL

۳۵,۶۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۷۱۳,۰۰۰ تومان

سایه نئون پودری مجموعه ۶ عددی

۵,۷۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۱۱۵,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده فول لش FULL LASH بل BELL

۳۶,۰۰۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۷۲۰,۰۰۰ تومان

اضافه کردن بقیه آرایش

مداد یا خط چشم مایع بزنید. نوع خط چشمی که انتخاب می کنید به ترجیح شما بستگی دارد. برخی افراد کار با مایعات را ترجیح می دهند، در حالی که برخی دیگر مداد را ترجیح می دهند. با چشم‌های گرد، می‌خواهید گوشه‌های بیرونی هر چشم را خط بکشید. این می‌تواند چشم‌های شما را باز کند، و همچنین آنها را کمی دراز کند.

 • از پلک بالایی خود شروع کنید. شما باید خط چشم را در امتداد خط مژه خود بمالید. این به بخشی از چشم شما دقیقا بالای مژه های چشم شما اشاره دارد. شما تمام خط مژه خود را نمی پوشانید. شما حدود نیم سانتی متر از گوشه بیرونی چشم خود شروع می کنید.
 • به آرامی برس یا مداد خود را در امتداد خط مژه حرکت دهید و به سمت گوشه بیرونی چشم حرکت کنید. برای یک خط نازک و منظم تلاش کنید. هنگامی که به انتهای خط مژه خود رسیدید، یک بال کوچک به پوست در خارج از گوشه چشم خود اضافه کنید. بال باید بسیار کوچک، کمتر از یک چهارم سانتی متر باشد. برای ساختن این بال، از خط چشم خود برای اضافه کردن یک خط کوچک رو به بالا استفاده کنید که به سمت انتهای ابروی شما می رود.
 • روی پلک پایین، یک خط دیگر درست زیر مژه های پایین چشم بکشید. مانند خط اول، یک خط صاف و باریک بکشید که حدود نیم سانتی متر از گوشه بیرونی چشم شما فاصله دارد. کشیدن را ادامه دهید تا خط دوم با خط اول ادغام شود.

مقداری سایه چشم به گوشه های بیرونی چشم خود اضافه کنید. برای اینکه چشمان خود را درخشان کنید، کمی سایه چشم به گوشه های بیرونی اضافه کنید. یک بار دیگر، شما با براش گوشه خود کار خواهید کرد. در اینجا، شما میتوانید سایه کمی تیره تر انتخاب کنید. قهوه ای یا خاکستری به خوبی کار می کند. با این کار سایه چشم روشن تری که گوشه های داخلی چشم شما را می پوشاند متعادل می کنید.

 • سایه چشم را به براش گوشه ای خود بزنید. سپس، سایه چشم را کمی با خط چشم در گوشه بیرونی چشم خود مخلوط کنید. از اینجا، براش خود را کمی به سمت بالا حرکت دهید. یک شکل منحنی ایجاد کنید که گوشه بیرونی پلک خود را مشخص کنید.
 • در اینجا عمدتاً روی لبه های بیرونی پلک خود تمرکز کنید. اطمینان حاصل کنید که در جایی که پلک شما با انحنای استخوان ابروی شما برخورد می کند، وارد چین شده اید.
 • سپس، یک خط کوچک و نازک از سایه چشم را زیر چشم خود به زیر خط مژه پایینی خود اضافه کنید. این یک شکل “V” جانبی ایجاد می کند که شامل بیرونی ترین گوشه پلک شما می شود.

اضافه کردن سایه‌ای جذاب روی بای پلک تان را در نظر بگیرید. اگر به دنبال یه آرایش ساده و روزانه هستید سایه چشم را فقط به گوشه چشم خود بزنید. ولی اگر، برای یک شب خوشگذرانی در شهر برنامه دارید، به بقیه پلک خود یک سایه چشم جذاب و خاص اضافه کنید. سایه چشم را انتخاب کنید و از یک براش سایه چشم بزرگ‌تر استفاده کنید تا آن را روی بقیه پلک‌هایتان بمالید و فضای بین گوشه‌های چشم‌تان را پر کنید. سایه به شما بستگی دارد. ممکن است بخواهید چیزی را انتخاب کنید که با رنگ چشم شما هماهنگ باشد. برای مثال، چشم‌های قهوه‌ای ممکن است با سایه‌های قهوه‌ای یا خاکستری عالی به نظر برسند.

 • اگر چیزی سرگرم کننده می خواهید، سایه چشم درخشان و براق را در نظر بگیرید. اگر به مهمانی می روید، این می تواند عالی باشد.

با یک براش کرکی مخلوط کنید. یک برس کرکی بزرگ بردارید. از این برای ترکیب سایه چشم روی پلک های بیرونی خود با باقی مانده چشم خود استفاده کنید. با استفاده از حرکات جانبی، براش خود را از گوشه پلک به سمت مرکز پلک به جلو و عقب بکشید. این کار را تا زمانی ادامه دهید که سایه چشم به طور یکنواخت در سراسر پلک شما پخش شود. وقتی کارتان تمام شد باید کمی سبک‌تر و بازتر به نظر برسد.

مژه های خود را فر کنید و ریمل بزنید. یک فر کننده مژه بردارید و آن را روی مژه هایتان بچسبانید. چند ثانیه نگه دارید تا مژه ها کمی فر شوند. با چشم‌های گرد، مژه‌های مجعد می‌توانند چشم‌های شما را برجسته و بزرگ‌تر نشان دهند. سپس، برند انتخابی خود را از ریمل بردارید. از پایه مژه های خود شروع کنید و مژه های خود را با حرکات آهسته و پیوسته به سمت بالا شانه کنید. در حین حرکت، برس را کمی تکان دهید، زیرا این کار به جدا شدن مژه های شما کمک می کند.

ریمل حجم دهنده the COLOSSAL BIG SHOT میبلین MAYBELLINE

۲۸,۰۰۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۵۶۰,۰۰۰ تومان

خط چشم ماژیکی آکواریومی طرح گوزن تایلامی TAILAIMEI

۷,۲۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۱۴۵,۰۰۰ تومان

کانسیلر پددار آرت اسکین artskin

۸,۲۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۱۶۵,۰۰۰ تومان

مداد ابروی بارین بیوتی barin BEAUTY

۱,۷۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۳۵,۰۰۰ تومان

پودر شاین صورت و بدن پد دار Iman of Noble

۵,۷۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۱۱۵,۰۰۰ تومان

ریمل نقره ای حجم دهنده پاور ولوم POWER VOLUME بیو BeYu

۲۶,۹۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۵۳۹,۰۰۰ تومان

BB کرم ضد جوش DOREE GOLDEN اکتی پور ACTIPUR نوروا noreva

۶۰,۷۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۱,۲۱۵,۰۰۰ تومان

خط چشم ماژیکی هفت رنگ

۶,۷۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۱۳۵,۰۰۰ تومان

خط چشم کوزه ای بل BELL

۱۷,۲۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۳۴۵,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده بلک لش BLACK LASH بل BELL

۳۴,۰۰۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۶۸۰,۰۰۰ تومان

اجتناب از دام

از ظاهر بامزه یا کیوت با سایه تیره تر اجتناب کنید. بسیاری از مردم چشم های گرد را با ظاهری بامزه مرتبط می دانند. اگر می‌خواهید به دنبال طاهری شیک و جذاب باشید، به سراغ سایه‌های تیره بروید. سایه ای مانند خاکستری یا سیاه واقعا می تواند به جلوگیری از ظاهر بامزه کمک کند. سایه را به هر دو گوشه چشم خود بزنید.

اگر می خواهید مژه های پایینی خود را رنگ کنید از ریمل تیره تر استفاده کنید. چشم های گرد اغلب گود افتاده به نظر می رسند. یک راه خوب برای جلوگیری از این امر استفاده از طیف متفاوت ریمل بر روی مژه های بالا و پایین است. از ریمل کم رنگ‌تری برای پلک‌های بالایی و از طیف تیره‌تر برای پلک‌های پایین استفاده کنید. این باعث می شود چشمان شما بیشتر به سمت بالا بچرخد و آنها را درخشان تر و بزرگتر نشان دهد.

مطمئن شوید که خط چشم به سمت بالا حرکت می کند. چشم های گرد ممکن است تا حدودی آویزان به نظر برسند. یک راه خوب برای مقابله با این موضوع این است که مطمئن شوید با خط چشم به سمت بالا حرکت می کنید. اگر بال ایجاد می کنید، همیشه نوک آن به سمت بالا باشد. بال رو به پایین می تواند چشم های گرد را کدرتر و بی روح نشان دهد.

خط چشم کوزه ای کربن بلک Carbon Black بل BELL

۱۷,۲۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۳۴۵,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده ولوم نو VOLUME NOW بیو BeYu

۲۶,۹۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۵۳۹,۰۰۰ تومان

مداد چشم مشکی I’CLASS

۱,۴۰۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۲۸,۰۰۰ تومان

پالت سایه طرح آیفون BIGGERBOWIE

۱۲,۹۰۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۲۵۸,۰۰۰ تومان

کوشن یانگمی همراه با پد قارچی

۱۳,۲۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۲۶۵,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده ژله‌ای Pudaier مدل SKY HIGH

۶,۲۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۱۲۵,۰۰۰ تومان

CC کرم فارماسی FARMASI

۱۸,۴۰۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۳۶۸,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده و بلندکننده دیپ رومنس deep romance

۲۴,۷۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۴۹۵,۰۰۰ تومان

BB کرم ROMANTIC MAY

۴,۲۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۸۵,۰۰۰ تومان

کانتور کانسیلر قلمی دوطرفه VIOLA

۳,۴۵۰ تومان اعتبار هدیه با خرید این محصول
۶۹,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.